Anasayfa > Basında Biz > ŞATODA KONSER VERECEKLER…

ŞATODA KONSER VERECEKLER…


Bodrum Karsanat Dostları, Dernek bünyesinde kurulan “Karya Barok Topluluğu” geçen yıl olduğu gibi bu yıl da, Almanya’nın Coburg beldesinde, 2012 PCE-Avrupa Şatolar Birliği’nin daveti üzerine dört farklı şatoda dört farklı konser verecek…

24-25-26-27 Eylül tarihlerinde gerçekleşecek konserlerden birisi, klavsen eşliğinde, konser salonu olarak kullanılan ve aynı zamanda mimari olarak ta barok olan “Schloss Ehrenburg Kilisesi”nde, Afrikalı yetim çocuklar yararına olacak. Turne kapsamında OPERA Gala Konser, Müzikaller Gecesi ve Bodrum’da gerçekleştireceğimiz VENEDİK KARNAVALIN’IN da turnesi olmuş olacak.

Geçtiğimiz yıl da gerçekleşen turne için “neden bir de gezi düzenlemedik” şeklinde sorular alınmıştı. Karsanat Yönetim Kurulu Başkanı Esen Demirci; “Bu yıl, 24 Eylül’de Nurberg’e uçuşla başlayan, Coburg’ta sanatçılarımızla aynı otelde kalmak üzere bir gezi düşündük. (Nürnberg-Coburg arası iki saat) Oradaki dostlarımız, bize bu dört gün boyunca şehir içi ve civar şehirlerde özel gezi düzenleyecekler. Ve son konserden sonra, yine karayolu ile ve özel tur aracımızla Prag’a gitmeyi düşünüyoruz. (Coburg-Prag arası yaklaşık iki saat) . 28-29 Eylül’de de Parg’da kalarak, 30 Eylül İstanbul’a dönebiliriz. Bu bir tur olmayıp, tamamen kişisel katılımlarımızla gerçekleşecektir. Maliyetleri de, sizlerin katılım istekleriniz üzerine çıkaracağız. Vizesi olmayanlar, kendi vizelerini kendileri almakla sorumlulardır. Gereken yardımı elbette sunacağız. Katılmayı düşünen dostlarımızın, 6 Ağustos’a kadar bizi aramaları gerekmektedir. Gezimizi her zamanki gibi sayman arkadaşımız Rezzan Şebin organize edecektir. Tlf.: 0532 212 33 56” şeklinde konuştu.

http://www.bodrumageldik.com/haber/24536/0/SATODA-KONSER-VERECEKLER.html#.Vb6RSxydlGg.facebook

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.